Webinář

Online rozhovor prvního náměstka primátorky města Brna a místopředsedy KDU-ČSL Petra Hladíka s odborníkem na práci z domova Michalem Martochem z TALENTWORK, který se home officu věnuje 10 let. Pomáhá firmám a úřadům se záváděním práce na dálku, z domova, zkrácených úvazků a podobně. Je autorem dvou publikací o flexibilních formách práce. Působí jako konzultant, lektor a majitel společnosti Talentwork a Videolektor. V posledních letech se kromě práce na dálku zabývá také práci se silnými stránkami jednotlivce a týmů.

Petr Hladík

V současnosti je 1. náměstkem primátorky města Brna a má na starost školství a sport, zdravotnictví a rodinnou politiku, životní prostředí, územní plánování a rozvoj města. Zároveň je místopředsedou KDU-ČSL, kde má na starost životní prostředí a digitalizaci.

V současné koronavirové situaci se někteří s prací na dálku teprve sžívají, ať už se jedná o zaměstnance nebo zaměstnavatele. Jak to zvládnout psychicky, na co nezapomenout při zavádění home office a jak si rozvrhnout práci? Nejen o tom je náš webinář.